Jeden návod a něco k seznamu pluginů

Vloženo dne: 13-04-10
Možná jste si všimli, že je tu konečně po roce a něco nový návod, tentokrát na úpravu textu - 3D engraved text.

V oficiálním foru je opravený seznam dostupných pluginů - Plugin index. Jednak je to abecedně podle pluginů, jak je autoři postupně zveřejňovali, a druhak je tam seznam autorů a jejich pluginy. Není v mých silách tohle udržovat paralelně v češtině a kontrolovat, co kdy přibylo. Občas to skouknu, a když najdu něco (dle mého názoru) zajímavého, přidám sem český popis. A samozřejmě uvítám vaše tipy na zajímavé plužínky :-)

Další odkaz je na web, který se specializuje na seznam pluginů (pozn: Others jsou Efekty) a udržuje je ve velmi přehledné formě, a dokonce s ilustračními obrázky - ty jsou na tom to nejlepší, protože někdy tohle nenajdete ani na oficiálním foru. Zajímavý je taky přehled Filetypes - což jsou pluginy, které umožňují zpracování dalších formátů obrázků.
Z oficiálního fora byl odkaz na tento web odstraněn, protože kromě seznamu pluginů, který je fakt bezvadný, poskytuje i balík pluginů ke stažení, což porušuje autorská práva jejich autorů. Moc to nedoporučuju, protože si nainstalujete spoustu věcí, které ani nepotřebujete, a stejně tam nemají všechno.

Update: a máme tu popis pluginu Blend modes (prolínání obrázků)


Komentáře

Žádné komentáře

Autor neumožnil přidávat komentáře