Verze 4.2.5

Vloženo dne: 17-10-19 Komentáře (0)

Trochu jsem to zaspala, ale ačkoli jde už o několikáté update verze 4.2, v podstatě se pořád jedná o opravu bugů a optimalizace zpracování velkých obrázků, podporu formátu HEIF, WEBP, vylepšení kvality TIFF, BMP, DDS. Vylepšená podpora pro EXIF data.

Zdá se, že verze 4.2.5 už většinu brouků vychytala.

Rick varuje, že verze 4.2.6 bude v 32 bitové verzi vyžadovat SSE2, takže odstřihne počítače s procesory Intel Pentium III a AMD Athlon XP / MP a starší. 64 bitových verzí se to netýká, ty už SSE2 používají.

Ticho na webu bylo způsobeno tím, že jsem si zloila nohu, léčila nohu, přičemž jsem si namohla rameno, takže nemůžu moc psát, a posléze jsem zjistila, že práce opravdu nemá nožičky a neuteče, protože na mě všechna počkala a teď se tím vším prokousávám, tudíž ticho bude ještě chvíli pokračovat :)


Komentáře

Žádné komentáře

Přidat komentář

Slova mezi hvězdičkami budou tučná (*tučně*), podtržení podobně pomocí podtržítek _podtržené_.
E-mailové adresy nebudou zobrazovány, budou použity pouze pro oznámení elektronickou poštou.

V rámci boje proti komentářovém spamu zadejte prosím znaky, které vidíte níže. Váš komentář bude poslán pouze pokud tyto znaky budou souhlasit. Ujistěte se, že Váš prohlížeč podporuje a přijímá cookies. Jinak vaše komentáře nemohou být správně ověřené.
CAPTCHA